Noodtoestand Louisiana: kans op orkaan

Noodtoestand Louisiana: kans op orkaan

Door Maike Lenders op 12 juli 2019

De staat Louisiana heeft de noodtoestand uitgeroepen omdat er kans is op een orkaan. Aan de Amerikaanse Golfkust is er hevig noodweer, de stad New Orleans is al voor een groot deel ondergelopen door hevige regenval. Naar verwachting komt er voor de staten Texas, Louisiana en Mississippi later deze week nog een orkaan.


Op dit moment lijkt het nog op een tropische storm voor de kust genaamd Barry. De tropsische storm gaat gepaard met een gevaarlijke stormvloed, hevige regenval en zware windstoten.


Ben je momenteel op camperreis door de staat Texas, Louisiana of Mississippi? Houd dan de lokale nieuwsberichten goed in de gaten. Ook kun je op de website van National Hurricane Center de tropische storm Barry en de verwachtingen op de voet volgen. Ook kan het zijn dat er wegen zijn afgesloten, controleer dus ook de actuele wegensituatie.