15-daagse camperreis Zuidwest-Amerika

Hoi, Travelhomie Ciske hier. Ga samen met mijn vriend mee op onze camperreis dwars door het zuidwesten van Amerika. Dit wordt mijn tweede camperreis in de Verenigde Staten, maar wel mijn eerste keer in het zuidwesten van het land. We beginnen en eindigen in Viva Las Vegas en gaan alle grote nationale parken af, zoals Zion, Arches en uiteraard de Grand Canyon.

 

We gaan op pad met de C21 van Cruise America, met vooraf gereserveerde campings die variëren van full hook-ups tot helemaal geen voorzieningen. Tussendoor staan ook nog twee excursies op de planning en verder laten we ons inspireren door alle tips van de locals.

 

In twee weken hebben we veel gezien en gedaan, maar er zal nooit genoeg tijd zijn om dit prachtige gebied volledig uit te spelen. Want om elke hoek wacht weer een nieuw avontuur. Benieuwd hoe we deze droomreis hebben ervaren? Lees dan snel verder.

 
periode: september 2025
afstand: 2529 km

Camperreis op maat

Wil jij zelf zo'n reis maken? Laat dan een camperreis op maat samenstellen zodat deze precies bij je wensen aansluit!

Ja, stuur mij een gratis offerte!

Campervakanties

Wil jij ook zo'n camperreis maken in dit gebied? Bekijk dan hier onze camperreizen.

Bekijk de campervakanties